Přeskočit na obsah

Pro školy a školky

SPORTOVNÍ DOPOLEDNE

PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Po velmi kladné odezvě mnoha SŠ, ZŠ a MŠ z celého Plzeňského kraje, které se v zúčastnily prvních zkušebních termínů tohoto projektu, díky kterému se snažíme nasměrovat děti zpět k pohybu, nabízíme Sportovní a zábavné dopoledne plné soutěží a pohybu při společné záštitě dětského centra Area D s MaxFitness Doudlevce.

Nabízíme pestrý program pro MŠ a 1.stupeň ZŠ (více zde) a 2.stupeň ZŠ a SŠ (více zde).

Naše sportovní a zábavné dopoledne vyzkoušela již řada škol ze západních Čech. Podívejte se na seznam referencí zde.

Neváhejte kontaktovat vedoucího volnočasových aktivit Jana Šlehofera na telefonu nebo e-mailu.

PRO MLADŠÍ DĚTI

MŠ A 1. STUPEŇ ZŠ

Každý školní den nabízíme od září 2023 do června 2024 Vašim třídám možnost se zúčastnit dopoledního sportovního programu plného ukázek různých sportů v čase cca 8,30 – 12,15 hodin s kapacitou 4 – 6 tříd (80 až 130 dětí). Menší školy s omezeným počtem dětí řešíme spojením s podobně velkou školou či jednotlivými třídami.

Program

Stručně řečeno se v našem programu snažíme i s podporou města Plzně nasměrovat děti zpět k pohybu a hlavně z tohoto důvodu opět chceme nabídnout Vašim žákům na 1.stupni (program je vhodný i pro větší děti z MŠ, pokud je školka součástí Vaší ZŠ) v celém následujícím školním roce 2023/24 v největším plzeňském volnočasovém centru Area-D „Sportovní a zábavné dopoledne plné soutěží a pohybu“ při společné záštitě dětského centra Area-D spolu s oddílem basketbalu BK Lokomotiva Plzeň, Plzeňským krajským svazem házené, florbalisty z týmu Gorily Plzeň a dalšími sportovními kluby. Letošní novinkou je možnost každé školy si vybrat sportovní odvětví  (seznam sportů v letáku zde), které by chtěla žákům naším prostřednictvím prezentovat a my zajistíme odborné trenéry. Věříme, že tuto možnost ocení hlavně ti, kteří již na naší akci byli v minulosti a nyní si vyberou jiné sporty. Díky velmi dobrému zázemí i vybavení nejen sportovní haly, ale i celému komplexu trampolín, prolézaček a dalších atrakcí v Area D a její dobré dopravní dostupnosti věříme, že Vás naše nabídka osloví a využijete tuto možnost k netradičnímu aktivnímu dopoledni.

Ceny a podmínky rezervace

Cena za jednoho žáka je 135,- Kč. Pro každého účastníka je ovšem již zdarma připraven pitný režim (várnice vody se šťávou), ale hlavně poukázka na další vstup do Area D se slevou 50%, kterou obdrží i přítomní učitelé.

Pedagogický doprovod je automaticky zdarma a navíc od nás obdrží malé občerstvení (většinou se jedná o kávu nebo čaj a zákusek či nealko nápoj).

Poplatek za tuto akci je možné uhradit fakturou, což některá školní zařízení využívají z důvodu čerpání dotací či OP JAK na podporu pohybových aktivit.

Nabídka platí na každý den školního roku 2023/24, ale doporučujeme včasnou rezervaci termínu.

PRO STARŠÍ DĚTI

2. STUPEŇ ZŠ A SŠ

Tento sportovně zábavný program pro starší děti z 2.stupně a nově také pro žáky středních škol, je koncipován hlavně v novém, moderním a velmi rozsáhlém Max Fitness Doudlevce, které je s námi v jednom objektu a velmi těsně spolupracujeme. 

Mnoho škol již tuto novinku také vyzkoušelo a kromě tradičních trampolín či velmi kreativní besedy s výživovou poradkyní jsou starší děti nadšené z Ninja zóny a hlavně bojových sportů ve Fight zóně.

Program

Jak jsem již uvedl, program je vhodný pro žáky 2.stupně či středoškoláky a na akce je vhodné přihlásit najednou ideálně 4 třídy. Tento projekt je díky velmi rozsáhlému zázemí koncipován pro 70 – 120 dětí, a tudíž je podmínkou účast alespoň 3 tříd. Podle počtu zúčastněných tříd bude připraven stejný počet stanovišť. V případě pouze 3 tříd budou pro žáky připraveny tři cca 60 minutové bloky s různým zaměřením :

Ninja zóna + OCR/Crossfit

Trampolíny

Beseda s výživovým poradcem na téma vhodná strava a zdravý životní styl

Při účasti 4 tříd bude program rozšířen ještě o velmi zajímavou ukázku a lekci bojových sportů pod vedením profesionálního trenéra (logicky bude jeden blok trvat max. 45 minut). Po domluvě je možná i účast 5 či 6 tříd, kdy přidáme další stanoviště, jako například ukázku jógy či frisbee.

Ceny a podmínky rezervace

Cena za jednoho žáka je 149,- Kč, ve které je zahrnutý nejen zajištěný pitný režim, ale hlavně voucher s 50% slevou na příští vstup do Area D či MaxFitness , který samozřejmě obdrží i všichni učitelé (výběr jedné z možností je na Vás).

Pedagogický doprovod je automaticky zdarma a navíc od nás obdrží malé občerstvení (většinou se jedná o kávu nebo čaj a zákusek či nealko nápoj).

Poplatek za tuto akci je možné uhradit fakturou, což některá školní zařízení využívají z důvodu čerpání dotací či OP JAK na podporu pohybových aktivit.

Nabídka platí na každý den školního roku 2023/24, ale doporučujeme včasnou rezervaci termínu.

NAVŠTIVTE NÁS TAKÉ

KDO NÁS NAPŘÍKLAD JIŽ NAVŠTÍVIL?

Těší nás, že zareagovaly nejen školy z Plzně či okolí, ale také mnoho relativně vzdálených ZŠ a jejich žáci včetně pedagogického doprovodu u nás strávili snad příjemné téměř čtyři hodiny.

Plzeň
2.ZŠ, 4.ZŠ, 7.ZŠ, 11.ZŠ, 15.ZŠ, 20.ZŠ, 21.ZŠ, 25.ZŠ, 26.ZŠ, 28.ZŠ, 31.ZŠ, 33.ZŠ, 34.ZŠ, ZŠ při GFK, Církevní ZŠ, ZŠ Litice, ZŠ Chrást, Benešova ZŠ, ZŠ pro sluchově postižené, 27.MŠ, 46.MŠ, 7.MŠ, 64.MŠ, 16.MŠ, 25.MŠ, 60.MŠ, MŠ Losiná, MŠ Vochov…

Plzeň – jih
ZŠ Přeštice, ZŠ Dobřany, ZŠ Chotěšov, ZŠ Dolní Lukavice, ZŠ Štěnovice, ZŠ Starý Plzenec…

Plzeň – sever
ZŠ Kozojedy, ZŠ Líně, ZŠ Tlučná, ZŠ Vejprnice, ZŠ Zbůch, ZŠ Všeruby, MŠ Kralovice…

Rokycany
ZŠ Ejpovice, ZŠ Dobřív, MŠ Nezvěstice, ZŠ Holoubkov, ZŠ Veselá, ZŠ Šťáhlavy…

Dále například školy z okresu Klatovy (ZŠ Nýrsko, ZŠ Klatovy-Tolstého, ZŠ Pačejov) či Tachov (ZŠ Stříbro-Gagarinova, MŠ Lom…), Domažlice (ZŠ Domažlice-Komenského, ZŠ Houstouň, spec. škola H. Týn … ) nebo i školy dalších krajů např. z Karlovarského kraje (2.ZŠ Chodov, ZŠ Úšovice …) či Středočeského kraje (ZŠ Beroun-Závodí, 5.ZŠ Příbram, ZŠ Čistá, 3.ZŠ Rakovník, ZŠ Chyňava, ZŠ Komárov…).

 

This will close in 0 seconds