Přeskočit na obsah

Další aktivity

Pro odvážnější táborníky i rodiče zřejmě připravíme klasický týdenní pobytový tábor v kvalitně vybaveném pronajatém areálu. Zde bude tradiční program rozšířen o více aktivit v přírodě a předběžně by se mělo jednat o termíny 20.7 – 27.7. a 17.8. – 24.8.2024. Navíc bude tento tábor vhodný pro děti, které mají s našimi akcemi zkušenosti, ale již odrostly věku na příměstské tábory.

Obě tyto táborové novinky připravujeme společně s velmi kvalitním spolkem SVAL (Spolek volnočasových aktivit Lhota), který vedou stejní nadšenci jako máme v našem týmu a na rozdíl od nás (většinu aktivit máme uvnitř) jsou více zaměřeni na pobyt dětí v přírodě, cyklistické výlety, lehkou turistiku a podobně.

Během podzimu zřejmě přidáme ještě jógu pro děti a sportovní kroužek se zaměřením na míčové hry, štafetové závody a další oblíbené pohybové aktivity. Po aktivním pohybu možná přijde vhod i klidová činnost, tak je v plánu i navazující kroužek deskových her. Kroužky (včetně Ninja kroužku) na sebe budou navazovat a nastane tedy příznivá situace na to, aby rodiče přivedli dítka ve 14,15 na sportovní a míčové hry či jógu, od 15,45 bude následovat Ninja kroužek a odpoledne u nás zakončí děti hodinou deskových her do 18,30. A rodiče mají více než 3 hodiny čas na své povinnosti či zábavu.

 

This will close in 0 seconds