Přeskočit na obsah

Tábory pro děti

TÁBORY NA DÉČKU

Vážení rodiče, jelikož naše Déčko ukončilo spolupráci s panem ing. Pavlem Křížkem, který nám nepředal žádné registrace ani rezervace na tábory, chceme vás požádat, kdo nemá přihlášku a údaje k platbě, ať nás kontaktuje na email: taboryaread@gmail.com

PLNÉ ZÁBAVY A POHYBU

O letních prázdninách 2023 se na táborech vystřídalo téměř 500 dětí, čehož si opravdu vážíme a zájem o akce v Area D nás velmi těší a také inspiruje do dalších aktivit. Stále se snažíme program (pro představu uvádíme vzorový týdenní program z prázdnin 2023) inovovat či jinak vylepšovat, a tak si děti mohly během léta u nás poprvé vyzkoušet klasický golf, jógu, tenis, zajít do Techmánie a podobně. Velmi oceňujeme spolupráci s našimi partnery (např. MP Plzeň, ZOO Plzeň, oddíl Dračích lodí, bazén Slovany, Bowling Papírna, MaxFitness Doudlevce, …) a také s mnoha sportovními kluby, které naše táborníky zábavnou formou seznámí s různými sporty (např. volejbal, basket, házená, atletika, fitness, pozemní hokej, tenis, florbal, softbal, frisbee, jóga, bojové sporty a další). Pokud by si děti chtěly i po prázdninách vyzkoušet některé z uvedených sportovních odvětví, tak Vám můžeme zodpovědně doporučit uvedené kontakty na kluby, kde se velmi intenzivně věnují malým sportovcům.. Dále se staly pravidlem lehce zvládnutelné cyklovýlety či odpoledne ve Škoda parku na in-line bruslích či koloběžkách a samozřejmě návštěva bazénu a bowlingu. No a také nesmí chybět táborová olympiáda, zajímavé besedy (třeba i s výživovou poradkyní) a nejoblíbenější činnost vůbec, což je jednoznačně Ninja a tradiční trampolíny, klouzačky, prolézačky či vše ostatní, co Area D nabízí.
Máme velmi kvalitního dodavatele obědů (možnost i bezlepkové stravy). Dětem u nás chutná (pro představu připojujeme jídelníček) a zároveň si oblíbily naše obě svačiny formou švédských stolů, kde si mohou vždy vybrat minimálně ze šesti variant.

Další kroužky či plánované akce přímo v Area D nebo s účastí našeho centra naleznete v sekci další akce.

Níže uvádíme rozpis plánovaných akcí včetně letních prázdnin 2024.

Pro rezervaci nebo více dotazů neváhejte kontaktovat vedoucího volnočasových aktivit Jana Šlehofera.

Aktuální rozpis akcí a táborů

Pololetní sportovní den
2. února 2024

Příměstský tábor o jarních prázdninách
19. – 23. února 2024

Velikonoce v pohybu
28. března 2024

Letní tábory 2024
1. – 4. července
8. – 12. července
15. – 19. července
29. července – 2. srpna
5. – 9. srpna
12. – 16. srpna
26. – 30. srpna

VIDEOUKÁZKA

CO U NÁS NA TÁBOŘE ZAŽIJETE?

 

This will close in 0 seconds