Přeskočit na obsah

Ninja kroužek v MaxFitness Doudlevce

Počet dětí
Na jednoho trenéra počítáme maximálně 8 dětí, abychom zachovali úroveň lekcí.

Náplň tréninku
Gymnastická průprava, slalomové dráhy, ukázka bojových sportů, jumping, štafetové závody, různé opičí dráhy, parkour, základy jógy apod.

Cena za účastníka
V ceně je zahrnutý pitný režim a 50% sleva na případný vstup do herny Area-D po každém tréninku. Za jednorázový vstup se platí 150,- Kč , jinak doporučujeme přenosnou pernamentku s volitelným počtem vstupů. Pro opravdové NINJA nadšence nabízíme VIP kartu pro vstup na veškeré termíny (tedy klidně 4 hodiny týdně) v období 16.ledna – 5.června 2024 za cenu 3 490,- Kč a možnosti více než 70 lekcí.

Nově zavádíme také pernamentku :

  • 5 vstupů 690,- Kč
  • 10 vstupů 1 290,- Kč
  • 17 vstupů 1 990,- Kč
  • 25 vstupů 2 490,- Kč

*Tato pernamentka je přenosná i na jinou osobu a platí ve všech termínech, kdy Ninja kroužek probíhá.

Samozřejmě je možné se přihlásit již během kurzu a první ukázková hodina je za 100,- Kč a poté bude kurzovné dopočítáno podle počtu hodin x 125,- Kč.

Neváhejte kontaktovat vedoucího volnočasových aktivit Jana Šlehofera

Termíny a rozpis

Termíny lekcí
16.1.2024 do 5.6.2024

Úterý
15:00 – 16:00   (děti 5 – 10 let)
16:00 – 17:00 (děti 7 – 12 let)

Středa
15:00 – 16:00   (děti 5 – 10 let)
16:00 – 17:00 (děti 7 – 12 let)

VAŠE DÍTĚ JAKO NINJA!

NOVÝ NINJA KROUŽEK V MAXFITENSS

Cílem našeho NINJA KROUŽKU je zábavnou a bezpečnou formou upevnit u dětí pohybové návyky, rozvíjet jejich motoriku, koordinaci a postřeh. Nechceme být profesionálním klubem s jednostranným zaměřením, ale spíše si přejeme v budoucnu nasměrovat děti k tomu sportu, který je baví a mají pro něj předpoklady.

Dětem se věnují zkušení trenéři, kteří se i nadále vzdělávají v oboru. Na cvičební hodiny je třeba, aby děti měly vhodné sportovní oblečení, lahev s pitím (je možné ji u nás doplňovat) a malý ručník. Před tréninkem je možné si věci nechat v šatních skříňkách a do Ninja zóny přejít třeba v pantoflích. Cvičit se bude v ponožkách, raději s protiskluzovým povrchem, což ale není podmínkou.

V úvodním týdnu od 11.září se bude spíše jednat o ukázkové hodiny, aby rodiče i samotní malí sportovci zjistili, zda je tyto aktivity baví a udělali si představu, co všechno budeme provádět. Kroužek končí před vánoci a věříme, že bude následovat pokračování od ledna 2024 do konce právě začínajícího školního roku 2023/24.

Kapacita jednotlivých turnusů je omezena, aby nedocházelo k tomu (což někdy vidíme u jiných externích zřizovatelů zde v MaxFitness), že na jednoho trenéra je třeba 15 dětí, kteří samozřejmě mají během lekce velké prostoje. Také nám záleží na tom, aby společně necvičily děti v v rozmezí 5 – 15 let. Toto velké rozpětí také nedovoluje tu nejlepší náplň celé hodiny, což je naším hlavním cílem včetně maximální spokojenosti dětí i jejich rodičů.

Osobně se Vám můžeme zaručit za velmi vstřícný, aktivní i empatický přístup našeho celého týmu, který mám z drtivé většiny již prověřen z našich příměstských táborů, které si za několik let již získaly velikou oblibu i renomé.

Zájemci mohou zaplatit celý kurz či poměrnou část hotově na první hodině či na účet 2900592485/2010 (do zprávy pro příjemce nutno uvést jméno dítěte a termín kurzu). Další možností je zakoupení výhodné permanentky pro 5 – 25 lekcí, úhrada probíhá na stejný účet.

Závěrem Vám chci ještě připomenout malý bonus k našemu Ninja kroužku, který obnáší poloviční vstupné do herny v Area D po každém tréninku (bude stačit předložit pokladní doklad či naše potvrzení).

Další kroužky či plánované akce přímo v Area D nebo s účastí našeho centra naleznete v sekci další akce.

 

This will close in 0 seconds